Svatební oznámení je neodmyslitelná součást svatby

svatebni-oznameni

Svatba je významnou událostí v životě každého z nás. Každý svatbu řeší samozřejmě jiným způsobem a každý má na svatbu rovněž i jiný názor. Co je ale společné, je rozhodně svatební oznámení, které ke každé svatbě samozřejmě patří. A je jedno, zda se novomanželé rozhodnou svatební oznámení svým známým odeslat až po samotné svatbě, kdy pouze informují dotyčné o tom, že se vzali, nýbrž je odešlou právě před onou svatbou a svatebním oznámením je na danou mimořádnou událost pozvou. Ať tak či onak, svatební oznámení je neodmyslitelnou součástí každé svatby a je tak dobré vědět, co by právě takové svatební oznámení mělo obsahovat.

Obsah svatebního oznámení

Obsahem každého svatebního oznámení za předpokladu, že jím budeme zvát své hosty na naši svatbu, by mělo být místo konání obřadu, hodina, ve kterou se mají svatebčané dostavit, jména obou snoubenců a také informace o tom, zda se bude jednat o církevní či občanský sňatek. Oznámení může rovněž disponovat i informací o tom, kde se bude konat svatební hostina a podobně. Texty na svatební oznámení se samozřejmě různí, vesměs ale vždy informují o tom samém. Kromě jiného by samotný text svatebního oznámení měl vypadat honosně a vznešeně. Jelikož se jedná o velmi mimořádný den, který si takovouto poctu jistě zaslouží.

Barva a design svatebního oznámení, je ve vašich rukách

Stejně tak jako svatební šaty, místo konání svatby či to, kdo bude váš svatební fotograf, rozhodujete jen a jen vy sami i o svatebním oznámení, které tak bude vypadat přesně tak, jak si jen budete přát. Trh se svatebními oznámeními je opravdu pestrý a je možné si vybrat například svatební oznámení s vlastní fotografií, 3D efektem, pestrým vzorem, vtipným sloganem či čímkoliv jiným. Vaší fantazii se meze nekladou a trh na to reaguje jak jinak než vřele. Trendy v barvách svatebních oznámení i samotných svatbách se rok, co rok mění, tudíž je třeba se nechat například inspirovat a posléze vyplout na povrch se zcela originálním oznámením.