Společenské šaty na svatbu

Společenské šaty na svatbu

Svatba neboli sňatek je obvykle slavnostní okamžik vzniku manželstv. Slovo ze základu svatý (z praslovanského *svętъ mocný, silný) naznačuje, že jde o obřad vzájemného potvrzení a zveřejnění silného vztahu, svazku. Sňatek, oddavky, svatební obřad, vstup do manželství, je zpravidla zakončen slibem věrnosti a oddanosti, částečně předepsaný zákonem, pod vedením autorizované osoby, pověřené státem nebo církví, případně jinou institucí, státem k tomu oprávněnou.

Samotnému sňatku většinou předchází řada příprav a tradičních postupů, například zasnoubení, zaslíbení čili dohoda zájemců o sňatek o záměru uzavření manželství, ženichovo požádání rodičů o ruku nevěsty, objednání obřadu, uzavření předmanželské smlouvy, zejména o majetku snoubenců před svatbou, ale i majetku získaného po ní, opatření snubních prstenů a svatební kytice, dojednání svatebních hostů družiček a družbů a především obstarání vysněných svatebních šatů pro nevěstu. A s tímto problémem Vám můžeme snadno pomoci.

Vzhledem k tomu, že se náš eshop www.spolecenskesaty.cz přímo specializuje na svatební šaty, odpadne nevěstě a svatebčanům největší problém – výběr vhodných svatebních šatů. V sekci Svatební šaty najdete široký výběr svatebních šatů všech střihů, barev a především velikostí. Dříve bývaly svatební šaty nadměrných velikostí a pro těhotné nevěsty doslova úzkoprofilovým zbožím, kdy takové šaty v půjčovnách šly na dračku, a toto jsme se rozhodli změnit. Na našem eshopu máme nadstandardní výběr větších velikostí svatebních šatů, různě střižených a zdobených. Svatební šaty jsou za tak výhodné ceny, že nemá smysl uvažovat o půjčovně, kde jsou šaty často opotřebené a mnohokrát fotografované a nevěsta si může koupit vlastní šaty, aby si vždy pohledem na ně mohla připomenout krásné okamžiky svatby.

Samozřejmě jsme schopni dodat společenské šaty pro ostatní svatebčany. Pro svatební příležitosti se nejlépe hodí elegantní luxusní společenské šaty ze sekce Společenské šaty. Je vhodné volit spíše decentnější střihy, nepříliš zdobené, zakrývající kolena, tmavších barevných odstínů. Obrovský výběr velikostí a barev umožňuje sladit garderobu dámských svatebčanů se šaty nevěsty, přesně dle jejích představ.

Pro družičky se naopak doporučují zdobenější šaty, podobné šatům nevěsty. Mohou oslovit taktéž koktejky s sekci Šaty po kolena – koktejlky. Za velmi příjemné ceny 690,- Kč až 890,- Kč nabízíme dětské princeznovské šaty pro nejmenší družičky.

Exkluzivně vám v sekci Doplňky nabízíme neviditelnou podprsenku Be-Up, která dokáže rychle a efektivně zkrášlit ženská ňadra a navíc je velice pohodlná. Podprsenku Be-Up můžete ještě doplnit vysoce funkčním stahovacím prádlem, které zformuje Vaše tělo a budete se po dobu obřadu cítit komfortně.