Společenské šaty do tanečních

Šaty do tanečních

Tanec je pohybová společenská aktivita, provozovaná v klasické formě převážně za doprovodu hudby. Tanec může navodit lepší náladu, a také je vyjádřením pocitů tanečníka, takže je považován za druh umění.

Pro každého tanec znamená něco jiného, především je to svoboda (projev, díky kterému máme možnost se vyjádřit), očista duše, koníček (zábava), inspirace, odpočinek, umění, krásno, práce, atd…

 „Taneční“ čili kurzy společenského tance a chování pro středoškolskou mládež se u nás staly společenskou tradicí. Obvykle se skládají z 13 večerů, které trvají 3 hodiny, tří „prodloužených“ po 4 hodinách a závěrečného plesu, „věnečku“, který trvá 5 hodin.

Běžné taneční slouží k osvojení si společenských dovedností, ale především k naučení obvyklých tanců běžných v prostředí českého společenského života, tedy waltz, valčík, slowfoxtrot, foxtrot, quickstep, tango, rumbu, cha-cha, sambu, jive, rokenrol, blues, polka, mazurka, a jiné. V tanečních se probírají i kapitoly ze společenské výchovy, které slouží k osvojení pravidel chování mezi lidmi, ve společnosti i na parketu. V pokračovacích či speciálních kurzech jsou dosavadní znalosti prohlubovány, probíraná látka slouží k rozvíjení pohybové kultury a tanečního umění.

Pro ženy a dívky je důležité při této společenské aktivitě dobře vypadat. A z tohoto důvodu jsme tu pro Vás s rozsáhlou nabídkou společenských šatů nejen do tanečních. V našem eshopu www.spolecenskesaty.cz si Vám dovolujeme nabídnout velké množství dívčích i dámských šatů do tanečních, a to za bezkonkurenčně dobrou cenu.

Na taneční se hodí spíše krátké šaty, tzv. koktejlky, lépe s širokou kolovou sukní nebo do áčka, samozřejmě dle konkrétního tance. Koktejlky jsou vhodné pro latinskoamerické tance jako samba, cha-cha, rumba, jive či španělské paso doble.

Koktejlové šaty, či koktejlky různých barev a stylů barev naleznete v naší sekci šaty po kolena - koktejlky, kde si dle našeho názoru vybere každá žena či dívka, přičemž se specializujeme na šaty v nadměrných velikostech pro plnoštíhlé a těhotné.
 

V případě standardních tanců, jako např. waltz, tango, slowfox, quikstep a na prodlouženou jistě oceníte naši nabídku dlouhých večerních společenských šatů. Na závěrečnou nebo tzv. věneček či  šluskolonu Vám doporučíme sekci našeho eshopu s názvem luxusní společenské šaty, kde nabízíme šaty různorodých střihů, délek a barev v nejvyšší kvalitě, ve kterých rozhodně vyniknete a to za překvapivě dobrou cenu za 2.390,- Kč i méně. Bez nadsázky tvrdíme, že jsme schopni oslovit většinu zákaznic, kdy máme veškeré velikosti od S, přes M,L,XL až po XXXL.  

Samozřejmě nabízíme i společenské šaty do tanečních pro maminky, babičky, tety a další dámský doprovod a to za ceny, kdy je zbytečné uvažovat o půjčovně a rovnou navštivte sekci našeho eshopu s bezkonkurenčně největší nabídkou společenských šatů.

Jako doplněk na společenskou akci vám můžeme nabídnout kabelky či psaníčka různých barev a velikostí. Neopomeňte taktéž navštívit sekci s neviditelnými podprsenkami Be-Up, které jsou funkční, přitom diskrétní