Jaké svatební šaty si vybrat v roce 2019?

2085

Svatba se za předpokladu, že jsme nalezli toho správného partnera, koná pouze jednou za život a v životě zejména ženy, se jedná o nezapomenutelný zážitek, na kterém chce samozřejmě, co možná nejlépe vypadat. Středobodem zájmu každé svatby jsou tak neodmyslitelně svatební šaty, které musí nevěstě padnout jako ulité. Společenské faux pas v případě nevhodně zvoleného střihu či barvy šatů může v samotné nevěstě zanechat velmi nepříjemné vzpomínky na onen vzácný den. Pokud vás tedy čeká svatba v letošním roce, je načase si osvojit alespoň základní pojmy o tom, jak by správně zvolené svatební šaty měly opravdu vypadat.

Je libo empír, áčko či korzet se širokou sukní?

Mezi nejnovější módní výstřelky tohoto roku se v oblasti svatebních šatů řadí především ty, které mají buď áčkový střih či empírový vzor. Rovněž se do módy vrací i všemi milované široké sukně. Na svatbu se samozřejmě nosí dlouhé svatební šaty, které ovšem nemusí mít pouze fádní střih, jak ho asi všichni známe z filmů, které vídáme na televizních obrazovkách, nýbrž mohou být i originální a přitom střídmé. Dnešní nevěsty se navíc nebojí experimentovat a tak je často můžeme vídat i v jiných barvách svatebních šatů, než jsou klasické bílé svatební šaty. Ani toho se rozhodně není třeba obávat. Trocha originality ještě nikomu nikdy neuškodila. V kurzu jsou velmi vkusně vypadající svatební šaty s dlouhými rukávy, které mohou být doplněni například trendy květinovým vzorem.

V hlavní roli rozpočet

Svatba je samozřejmě nejen o rozzářených tvářích novomanželů a jejich hostů, nýbrž i o penězích. Proto je třeba vybírat kvalitní, ale přitom levné svatební šaty, které udělají stejnou parádu jako ty, za které byste v salonech mohli utratit celou vaši výplatu. Pokud tedy máte ekonomického ducha, rozhodně si nemusíte při pohledu na překrásné šaty utahovat opasky, nýbrž pouze a jen logicky přemýšlet.