Jak na svatební dekoraci?

Svatební den je velmi důležitým dnem v životě každého novomanželského páru. Samozřejmě všichni chtějí, aby jejich den D byl tím nejkrásnějším v životě. Aby se vše povedlo do sebemenšího detailu a aby bylo vše jedním slovem dokonalé. K dokonalosti svatby tak neodmyslitelně patří také svatební dekorace prostor, ve kterých se bude konat samotný obřad i hostina. Stejně tak ale, jako je důležité si nechat záležet na výzdobě prostor, kde se budou svatebčané nacházet je i důležité neopomenout například svou svatební kytici či výzdobu aut, která pojedou svatebním průvodem. Svatební dekorace je tak stejně důležitá jako například dobře zvolené svatební šaty či profesionální a ostřílený svatební fotograf.

Jaké dekorace jsou v kurzu?

Kurzy jednotlivých svateb se rok od roku neustále mění. To, co bylo, IN v minulém roce může být letos již zastaralým kýčem. Svatební dekorace je tak třeba vybírat s rozvahou a rozhodně ne příliš dopředu. Letos totiž bude svatebním trendům vévodit opět překrásná zlatá a stříbrná barva. Velmi oblíbené jsou v těchto barvách například jmenovky na svatební stůl či vazby svatebních květin. Stejně sladěná by posléze měla být i svatební dekorace na stůl, u kterého se všichni sejdou u dobrého pití a jídla. V současné době je rovněž v kurzu takzvaný venkovský styl, který zaujímá dekorace v barvách hnědé a zelené. Je velmi svázán s přírodou a na stolech ho můžeme vídat v podobě fotorámečku ze dřeva či svíček zasazených v kmenech stromů.

svatba-363

Nezapomínejte na vozidla jedoucí ve svatební koloně

Velmi důležitá je samořezně i svatební dekorace na auto. Ta by měla být vždy laděna naprosto do stejného stylu, jako celý koncept svatby. Kýčovité barvy jakými je modrá či zelená spíše ze svého repertoáru vynechejte. Letos budou IN především barvy sladké a zemské. Tudíž se nebojte svůj vůz vyzdobit hnědou, fialovou či světle růžovou barvou. Neurazíte ale ani zlatou či stříbrnou klasikou.